Vis labiau populiarėja lieknėjimą skatinantys preparatai!

Veiksmingas lieknėjimas su piperinu

piepryna artykuł

Pipirai dažnai vadinami juodaisiais Rytų deimantais. Nuo amžių buvo vertinami dėl nepakartojamo, aitraus skonio. Pastaraisiais metais mokslininkai atrado, kad šie prieskoniai turi didžiulę galią kovojant su nutukimu. Patikrink, kaip pipirai gali padėti lieknėti be „jo-jo“ efekto.

GRAKŠTI FIGŪRA NESIAUKOJANT

Pipiruose liekninamųjų savybių turi piperinas. Ši stipri medžiaga skatina virškinimo sulčių išskyrimą ir greitina metabolizmą. Todėl vartojant piperiną be pastangų sudeginamos perteklinės kalorijos. Taip pat piperinas reguliuoja cukrų gamybą. Todėl visiškai kontroliuoji tai, ką ir kaip dažnai valgai. Tai didžiulis palengvinimas visiems smaližiams, kurie turi problemų sutramdyti apetitą. Indijos mokslininkai įrodė, kad pipirų ekstraktas blokuoja naujų riebalų ląstelių atsiradimą. Taigi pasirodo, kad nereikia nei dietų, nei pratimų, kad figūra būtų grakšti.

NATŪRALUS SVORIO MAŽINIMAS

Vartodami pipirų ekstraktą pasieksite liekną figūrą, neskaičiuodami kalorijų. Kūnas su piperinu formuojamas ir stangrinamas pamažu, o rezultatai išlieka visą laiką. Iš kitų lieknėjimą skatinančių preparatų piperinas išsiskiria racionaliu riebalų deginimu. Todėl vis daugiau nutukimo gydymo klinikų ekstraktą naudoja savo pacientams gydyti. Vis dėlto verta atsiminti, kad šios medžiagos veiksmingumą lemia jos koncentracija. Tai patvirtina Britanijos tyrimų instituto atlikti bandymai. Jeigu norite greitai ir veiksmingai sulieknėti, vartokite ekstraktą, kuriame yra 60–90 proc. piperino. Rinkoje jau yra yra 95 proc. piperino koncentracijos preparatų. Preparatą su tokia aukšta medžiagos koncentracija šiuo metu siūlo tik vienas gamintojas Lietuvoje.

PIPERINAS SPORTININKAMS

Pipirų ekstraktas padeda suformuoti figūrą neprakaituojant sporto salėje. Bet piperinas taip pat formuoja raumenų masę ir stiprina organizmo pajėgumą. Todėl piperiną dažnai vartoja ir sportininkai, kad treniruotės būtų veiksmingesnės. Ekstrakto vartojimo rezultatas – stangrus kūnas be celiulito. Palyginti su kitai papildais, piperinas laimi dėl natūralios, greitai įsisavinamos sudėties. Verta vartoti natūralias medžiagas, nes taip pasieksi išsvajotą figūrą be „jo-jo“.